یکی از راه های تامین انواع اعلا زعفران ایرانی برای سفارشات صادراتی خرید از شرکت های صادر کننده ی این طلای سرخ می باشد.

این شرکت ها علاوه بر ارائه ی گواهی های مورد نیاز گمرک به همراه بار می توانند به شما در انجام پروسه های گمرکی و ارسال نیز کمک شایان توجهی بنمایند.

همانطور که می دانید مهم ترین گواهی های مورد نیاز گمرک در زمان تحویل بار گواهی های استاندارد و بهداشت است.

در این مقاله برآنیم تا شما را با برخی از بزرگان و فعالان ایرانی در این زمینه آشنا نماییم.

زعفران سحرخیز

شرکت زعفران سحرخیز مشهد

این شرکت با توجه به نامش کاملا قابل حدس است در ابتدا تنها یک مجموعه ی خانوادگی بوده که در سال ۱۳۱۱ توسط مرحوم حاج محمد سحرخیز راه اندازی گردیده است. و پس از آن با توجه به استقبال و اعتماد هموطنان عزیز و به منظور پاسخگویی به این لطف مجموعه گسترده تر گردید و محصولات زیادی به سبد کالایی خویش اضافه نمود.

هم اکنون این برند را می توان یکی از خوش اوازه ترین برند های ایرانی فعال در زمینه ی بسته بندی، فروش، توزیع و صادرات زعفران اعلا ایرانی دانست.

زعفران عباس زاده

شرکت زعفران عباس زاده

از سال ۱۳۴۲ بود که زعفران عباس زاده پای در بازار خرید و فروش و بسته بندی زعفران درجه یک ایرانی گذاشت. در آن زمان ابتدا زعفران فله از کشاورزان خریداری شده و پس از بسته بندی تنها در بازار های داخلی به فروش می رسید.

این برند در سال ۱۳۷۱ به صورت رسمی اقدام به ثبت نام تجاری خویش نمود و از سال ۱۳۷۸ نیز موفق به کسب پروانه استاندارد و بهداشت گردید.

این برند در سال ۱۳۸۸ با اخد گواهی های بین المللی فعالیت خود در زمینه ی صادرات طلای سرخ ایرانی را نیز آغاز نمود.

زعفران بهرامن

شرکت زعفران بهرامن مشهد

این شرکت که در سال ۱۳۴۹ کار خود را با نام عباس زاده آغاز نموده بود به نیت به روز کردن فعالیت خویش با متد های روز اقتصاد دنیا نام بهرامن را به عنوام اسمی تجاری برای خویش در سال ۱۳۷۳ ثبت نمود.

از جمله ویژگی های منحصربفرد این شرکت می توان به استفاده ی کم نظیر ان ها از ابزار های مختلف تبلیغاتی در بازار زعفران دانست. به همین دلیل است که در بازه ی زمانی بسیار کوتاه موفق به برندسازی به معنای واقعی گردید.

نوین زعفران

شرکت نوین زعفران

این مجموعه فعالیت خویش را از سال ۱۳۷۱ به نیت ایجاد تحولی عظیم در زمینه ی بسته بندی و توزیع انواع درجه یک زعفران ایرانی آغاز نموده است. در همین راستا نیز اقدام به اخذ انواع گواهی های بهداشت، استاندارد داخلی و بین المللی نمود.

بازاریابی های بین المللی و تبلیغات گسترده در سراسر جهان باعث شد تا این شرکت امروز مفتخر به صادرات طلای سرخ ایرانی به بیش از ۲۵ کشور دنیا باشد.

گواهی های ISO9001، ISO14001، ISO22000و  HACCPاز جمله گواهی های بین المللی هستند که برند نوین زعفران موفق به کسب آن ها شده است.

جهان زعفران

شرکت جهان زعفران

این شرکت به منظور تولید، بسته بندی و توزیع زعفران خالص ایرانی و صادرات آن به سایر کشور ها در سال ۱۳۸۰ به ثبت رسیده و موفق به اخذ گواهی های بهداشت و استاندارد از سازمان های مطبوع در استان خراسان رضوی شهرستان تربت حیدریه گردیده است.

از ویژگی های خاص این برند می توان به دارا بودن گواهی ارگانیک محصولاتش اشاره نمود.

اگر طرف قرارداد صادراتی شما کشوریست که برایش اولویت خواص دارویی و درمانی این گل پاکیست لذا ارگانیک بودن از جمله مهم ترین ایتم ها می باشد.

زعفران نگین خراسان

 

شرکت زعفران نگین خراسان

این برند در سال ۱۳۹۰ به منظور ارائه ی خدمات در زمینه ی فرآوری و بسته بندی و توزیع زعفران مرغوب ایرانی وارد بازار این طلای سرخ گردیده است.

این شرکت همواره کوشیده با تنوع بالای بسته بندی باکیفیت و ارائه ی گواهی های مورد نیاز پاسخگوی نیاز خریداران گرامی باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام