با رواج عرضه اینترنتی زعفران بسته بندی شده مرغوب از طریق برند های معروف کم کم دست واسطه ها از بازار این محصول کوتاه شد.

همانطور که می دانید علت خرید بیشتر زعفران بسته بندی توسط مردم نسبت به زعفران فله با وجود قیمت بیشتر اعتمادیست که افراد به برند ها می کنند. این شرکت ها به جهت آنکه زیر نظر برخی سازمان ها همچون بهداشت و استاندارد ملزم به فعالیت هستند برخی موارد را ناگزیر رعایت می نمایند به این ترتیب شما می توانید از کیفیت و اصالت محصولی که تهیه می نمایید مطمئن شوید.

اما این امر تا وقتی قابل اعتماد و استناد است که پای واسطه ها و دلالان به بازار باز نشده باشد چون آن ها با بهره گیری از بسته بندی های مشابه برخی برند ها سعی می کنند از خوشنامی ان ها به نفع خود سواستفاده نمایند.

به همین جهت توصیه می شود علاوه بر اینکه در زمان خرید از برند های رسمی زعفران را تهیه کنید به سورس تامین خود نیز توجه داشته باشید که نماینده رسمی و مورد تایید خود شرکت باشد.

 

نمایندگی زعفران ایرانی اصل

در ایران اکثر برند های معروف زعفران محصولات خود را از طریق نمایندگان رسمی خود عرضه می نمایند تا از اصل بودن محصولی که به دست مصرف کننده می رسد مطمئن گردند.

این کار در واقع لطفی است که شرکت در حق خود و اعتبارش می نماید زیرا با این روش از اعتبار و اعتمادی که مشتریان به ان داشته اند محافظت به عمل می اورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام