به صورت کلی بهترین و با کیفیت ترین انواع زعفران که در سراسر جهان به فروش می رسد را می توان محصول ایران و به صورت خاص محصول قائنات دانست.

همانطور که می دانید نام شهر قائنات در بازار زعفران جهان تبدیل به یک برند شده است. البته این برند شدن حق واقعی این شهرستان بوده است زیرا علاوه بر تولید بیشترین مقدار زعفران در جهان به گواه برگه های آنالیز آزمایشگاهی محصول این شهر بهترین سطح کیفی را نیز دارا می باشد.

ویژگی شاخص زعفران قائنات میزان عطر بالای ان است که کاملا منحصربفرد بوده و از جمله عوامل توجه ویژه به زعفران این شهر از سوی تجار به حساب می آید.

 

تفاوت زعفران پارسالی و امسالی

همانطور که حتما شنیده اید در بازار زعفران از دو لفظ زعفران امسالی و زعفران پارسالی استفاده می شود. شاید برای شما هم جالب باشد که علت این امر را بدانید.

در واقع زعفران یک ماده ی گیاهی با عطر و رنگ خاص است که عامل موثر بر این شاخص ها یعنی کروسین و سافرانال موجود در آن فرار می باشند.

با گذشت زمان هر قدر هم که شما شرایط نگداری ایده آلی را برای زعفران فراهم کرده باشید باز هم از کیفیتش کاسته می شود. به همین جهت تازه بودن برای زعفران در بازار یک آفر به حساب می آید که بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام