قیمت یک مثقال زعفران اعلا قائنات با توجه به کیفیت بالایی که دارد در حالت عرضه به صورت فله بسیار کمتر از فروش به حالت بسته بندی می باشد.

همانطور که می دانید هر مثقال زعفران معادل ۴.۶۰۸ گرم می باشد که این مقیاس در بین تجار قدیمی بسیار رواج داشته است.

هم اکنون نیز در بازار داخلی تجار از این مقیاس استفاده می نمایند اما برای ارسالات خارجی لازم است که از مقیاس های بین المللی مانند گرم در بسته بندی های زعفران استفاده شود.

با وجود ایجاد بی اعتمادی به زعفران فله اما هنوز هم افرادی که میزان استفاده ی آن ها از زعفران بالاست خرید خود را از زعفران بسته بندی انجام نمی دهند بلکه به دنبال پیدا کردن یک فله فروش مطمئن می گردند. زیرا قیمت در حالت خرید فله به مراتب کمتر از نمونه های بسته بندی می باشد.

خرید عمده زعفران با کیفیت

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که حجم خرید زعفرانتان بالاست و باید خرید عمده داشته باشید و معتمدی نیز در بازار زعفران فله ندارید بدانید که می توانید با درخواست آنالیز بر روی بار از کیفیت محصول دریافتی خود مطمئن گردید.

آنالیز های آزمایشگاهی علاوه بر نشان دادن هر نوع نا خالصی در زعفران شما را از میزان شاخص های کیفی موجود در بارتان نیز مطلع می سازد.

میزان کروسین تعیین کننده ی مقدار رنگدهی زعفران است لذا با توجه به مشخص بودن این ماده در برگه انالیز شما می توانید از مقدار رنگدهی زعفذانتان مطلع گردید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام