نمایندگی شرکت های زعفرانی علاوه بر توزیع داخلی در زمینه ی  صادرات زعفران پوشال، نگین و سرگل به سایر کشور ها نیز فعال می باشند.

عده ی زیادی از فعالان در زمینه ی توزیع و پخش زعفران بر این باورند که توزیع داخلی این طلای سرخ سود مالی زیادی به همراه نداشته لذا ترجیح می دهند در زمینه ی صادرات زعفران فعالیت نمایند.

به همین جهت در این حوزه وارد شده و با بازاریابی در کشور هایی که سرمایه ی اجتماعی لازم را دارا هستند اقدام به فروش این محصول می نمایند.

بیشترین محل مانور این قبیل افراد نیز کشور های همسایه همچون: ترکیه، امارات و عراق است. این کشور ها به سبب همسایگی با ایران مراودات تجاری زیادی با کشور ما داشته لذا تجار زیادی از این طریق با یکدیگر آشنا می باشند.

 

جدیدترین زعفران اصل خمین

یکی از جدید ترین شهر های ایران که در زمینه ی تولید و توزیع زعفران اسم و رسمی به دست آورده خمین است. این شهر که از توابع استان مرکزی می باشد در سال های اخیر شاهد  افزایش سطح زیر کشت زعفران در آن بوده ایم.

کشاورزان این منطقه با بهره گیری از تجربه ی کشاورزان استان های خراسان کوشیده اند تا محصولی با همان سطح کیفی تولید نمایند به همین جهت نیز هست که با وجود مدت زمان کم فعالیت زعفران خمین اسم و رسم خوبی در این بازار بدست آورده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام