از جمله پرفروش ترین انواع زعفران بسته بندی باکیفیت ایرانی می توان به محصولات برند بهرامن و سحرخیز اشاره داشت.

همانطور که می دانید اگر یک همه پرسی در کشور راه اندازی شود قطعا از هر ۱۰ نفر حداقل ۸ نفر برند زعفران بسته بندی که می شناسند یکی از دو برند بهرامن و سحرخیز خواهد بود.

این دو شرکت به سبب بهره گیری از ابزار های نیروند تبلیغاتی به صورت درست و هوشمند توانسته اند خود را به عنوان یک سورس مطمئن در زمینه ی بسته بندی و توزیع انواع زعفران اعلا و درجه یک ایرانی معرفی نمایند.

به واسطه ی همین پیش زمینه نیز هست که افرادی که برند خاصی را مدنظر ندارند در هنگام خرید یکی از دو نام زعفران بهرامن و زعفران سحرخیز را انتخاب می نمایند.

 

تولید انواع زعفران اعلا

فعال ترین استان ها در زمینه ی تولید انواع زعفران اعلا و ممتاز ایرانی استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی می باشند. به صورت خاص نیز اگر بخواهیم به شهر های فعال اشاره نماییم باید یادی کنیم از قائنات، تربت حیدریه، تربت جام، فردوس، گناباد، تایباد و … که بنابر آمار های رسمی منتشر شده توسط جهاد کشاورزی بیشترین میزان تولید را دارند.

از سوی دیگر زعفران ایرانی به سبب مرغوبیت بالا به گواه برگه های آنالیز آزمایشگاهی توانسته توجه جهانی را به سوی خود جلب نماید و تجار خارجی را برای خرید به ایران بکشاند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام