خرید زعفران نگین خراسان مشهد به دو روش میسر می باشد: ۱_ خرید از دفاتر و فروشگاه های شرکت نگین خراسان در سراسر کشور، ۲_ از طریق سایت و به صورت فروش اینترنتی محصولات نگین زعفران خراسان. گزینه ی اول برای خریداران با حجم خرید کم و دومین روش برای خریداران عمده مناسب تر می باشد.

همانطور که می دانید یکی از برند های موفق در زمینه ی فروش زعفران بسته بندی شرکت نگین زعفران خراسان است. این شرکت علاوه بر زعفران در زمینه ی بسته بندی و فروش برخی انواع خشکبار نیز فعال می باشد که محصولات خود را به صورت عمده در سراسر کشور توزیع نموده است.

محصولات زعفران نگین خراسان

به سبب وجود دامنه ی نمایندگان گسترده شرکت نگین زعفران خراسان در سراسر کشور امکان خرید محصولات این شرکت به سادگی میسر می باشد. اما به منظور دسترسی مستقیم خریدارن عمده امکان خرید اینترنتی زعفران از این برند نیز میسر شده است.

شرکت نگین زعفران خراسان

این شرکت به صورت رسمی از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را با برند نگین زعفران خراسان آغاز نمود، حال آنکه پیش از این تاریخ نیز تیم فعال در این گروه با نام بازرگانی پورعباس سابقه ی فعالیت ۵۰ ساله در زمینه ی فرآوری و تجارت خشکبار و زعفران داشت.

با اخذ گواهی های لازمه از سازمان های مربوطه این تیم شروع به بسته بندی و فرآوری محصولات خود نمود تا به صورت مستقیم و بدون واسطه محصولاتش تهیه شده و هزینه های اولیه به مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

بسته بندی زعفران نگین خراسان

به همین جهت یکی از مهم ترین مزیت های رقابتی برند نگین خراسان قیمت خرید زعفران آن است که با توجه به کیفیتش یک آفر بزرگ به حساب می آید.

قیمت خرید زعفران نگین خراسان از یک سو، کیفیت بالا زعفران استفاده شده در محصولات از سوی دیگر باعث می شوند تا این برند گزینه ای مناسب برای تامین انواع سفارشات به حساب بیاید.

صادرات کیلویی زعفران نگین خراسان مشهد

معمولا افرادی که در زمینه ی صادرات زعفران در حجم عمده فعالیت دارند برای تامین سفارشات خود به دنبال برند هایی می گردند که علاوه بر امکان تامین به صورت زعفران فله یا بسته بندی در حجم بالا، از تناسب میان کیفیت و قیمت محصولات نیز برخوردار باشند.

شرکت زعفران نگین خراسان در بسته بندی های خود از نمونه های درجه یک زعفران استفاده می کند لذا قیمتی که شما در هنگام خرید زعفران نگین خراسان مشاهده می نمایید بسیار منصافه می باشد.

صادرات زعفران نگین خراسان

به لحاظ حجم تامین نیز این شرکت هیچ نوع محدودیتی نداشته و قادر به تامین هر مقدار سفارشی می باشد به همین جهت یک تامین کننده بسیار خوب برای سفارشات صادراتی به حساب می آید.

این یکی از مهم ترین عواملی است که میزان صادرات محصولات شرکت نگین زعفران خراسان در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است.

از دیگر دلایل مهم صادرات کیلویی زعفران نگین خراسان، تیم تبلیغاتی این شرکت است که با استفاده از ابزار های به روز تبلیغات توانسته اند محصول خود را به درستی به جامعه هدف معرفی نمایند.

 

راه های خرید زعفران نگین خراسان

مسئولین شرکت نگین زعفران خراسان به جهت آشنایی با اصول فروش می دانند که مهم ترین اصول در فروش موفق عبارتند از:

  • دسترس پذیری
  • کیفیت
  • اعتماد

لذا پس از معرفی محصول خود از طریق ابزار های مختلف تبلیغاتی و استفاده از زعفران خوب در بسته بندی ها به منظور افزایش میزان کیفیت و جلب اعتماد خریداران، به منظور ایجاد راه های دسترس پذیری نیز فعالیت های قابل توجهی داشته است.

خرید زعفران نگین خراسان

استراتژی مورد استفاده ی این شرکت بدین منظور بر دو مسیر اصلی قابل تقسیم می باشد:

  1. اعطای نمایندگی پخش در سراسر کشور
  2. ایجاد امکان فروش اینترنتی

در مسیر اول که عمدتا توسط خریداران خانگی مورد استفاده قرار می گیرد نمایندگان پخش محصول را در تمام سوپر مارکت ها، فروشگاه ها و مغازه های شهر های مختلف توزیع می نمایند. به این ترتیب خریداران به سادگی می توانند بسته بندی زعفران مدنظر خود را تهیه می کنند.

اما در این بین افرادی هستند که حجم خرید بالایی دارند و می خواهند قیمت خریدشان تا جایی که امکان دارد پایین بیاید لذا به تماس با واحد فروش اینترنتی محصول را به صورت مستقیم از کارخانه تهیه می نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام