خرید ظروف زعفران برای بسته بندی یکی از مهم ترین دغدغه های افرادیست که می خواهند در حوزه ی بسته بندی و توزیع زعفران در شهر های بزرگی همچون: تهران، مشهد و اصفهان وارد بشوند. ظروف خاتم، کریستال و پاکت پر فروش ترین انواع ظروف بسته بندی هستند اما در برخی موارد نیز باکس چوبی، ام دی اف و … برای پک های کادویی استفاده می شود.

همانطور که می دانید زعفران طلای سرخ ایران است یعنی گران قیمت ترین نوع ادویه که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. کلیه ی اسانس های موثر بر کیفیت این طلای سرخ فرار بوده و با افزایش میزان سطح تماس با هوا ( شکسته شدن کلاله ها ) تبخیر با سرعت بیشتری انجام می شود.

ظروف بسته بندی زعفران

به همین جهت یکی از مهم ترین موارد در جهت حفظ کیفیت زعفران حفاظت فیزیکی از کلاله ها می باشد که بدین منظور باید در انتخاب ظروف بسته بندی زعفران دقت زیادی نمود.

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید ظروف زعفران باید به آن توجه داشت جنس ظروف است، مواد استفاده شده در ظروف باید از ماده ای تهیه شده باشد که با اسانس های موجود در زعفران وارد واکنش نشود.

بهترین ظروف بسته بندی زعفران آن هایی هستند که از فلز و شیشه تهیه شده باشند.

پر فروش ترین انواع ظروف بسته بندی زعفران

یک نکته ی مهم در مورد تمامی ظروفی که برای بسته بندی زعفران استفاده می شود این است که زعفران باید در ظرف در بسته نگهداری شود که جنس آن از ماده ای باشد که با زعفران وارد واکنش شیمیایی نشود.

در میان ظروف مختلف بیشترین استفاده مربوط می شود به انواع: ظروف پاکتی زعفران، ظروف خاتم، ظروف کریستال و ظروف وکیوم. هر یک از این ظروف دارای مزایا و معایبی می باشند که بسته به نوع کارکردی که مدنظر است انتخاب می شوند.

خرید ظروف زعفران

به عنوان مثال وقتی بیشترین اهمیت به بعد هزینه بر می گردد ترجیح بر استفاده از ظروف پاکتی و وکیوم می باشد.

همانطور که می دانید زعفران به خودی خود یک ادویه گران قیمت است به همین جهت برای اینکه اقشار ضعیف جامعه نیز بتوانند از آن استفاده نمایند شرکت ها ملزم به بسته بندی این محصول در ظروفی می شوند که هزینه ی کمتری را بر قیمت فروش زعفران تحمیل نماید. به همین جهت همه ی برند های بسته بندی زعفران آن را در ظروفی بسته بندی می کنند که ارزانتر باشند.

خرید ظروف خاتم زعفران

یکی از مواردی که در خرید ظروف زعفران باید مورد توجه قرار بگیرد این است که زعفران را به چه منظوری بسته بندی می نماییم. به عنوان مثال اگر قصد هدیه دادن به فردی را داریم دیگر ظروف پاکتی یا وکیوم مناسب نیستند و باید از ظروف شکیل تر استفاده نمود. ظروف خاتم زعفران از جمله مواردی هستند که بسیار برای بسته بندی مناسب می باشند.

ظروف خاتم زعفران

مزایای استفاده از ظروف بسته بندی خاتم برای زعفران:

  • به سبب جنس فلزی که دارد با زعفران وارد واکنش نمی شود
  • به خاطر چفت شدن درب آن مانع از تبخیر اسانس های زعفران می شود
  • با ظاهر شکیلش برای کادو دادن بسیار مناسب می باشد
  • به جهت محکم بودن از زعفران در برابر آسیب های فیزیکی محافظت به عمل می آورد

در مواردی هم که حجم خرید زعفران بالاست توصیه می شود از ظروف خاتم استفاده نمایید تا از کلاله ها در برابر آسیب های فیزیکی محافظت به عمل می آورد.

ظروف کریستال زعفران

خرید ظروف زعفران کریستال

خرید ظروف زعفران از جنس کریستال جهت بسته بندی زعفران نیز بیشتر در مواردی انجام می شود که نمی توانیم به اندازه ی ظرف خاتم هزینه کنیم اما هم محافظت فیزیکی برایمان حائز اهمیت است و هم می خواهیم کیفیت زعفران درون بسته بندی از بیرون ظرف قابل مشاهده باشد.

این ظروف از جمله پر استفاده ترین انواع بسته بندی برای شرکت های زعفرانی به حساب می آید. بزرگترین علت این امر نیز تنوع بالای طرح و آزاد بودن دست طراح برای خلق مدل های جدید می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام