نمایندگی فروش زعفران قائنات در شهر های بزرگی همچون مشهد، تهران و اصفهان مهم ترین مزاکز خرید زعفران اصیل قائنات به صورت فله و بسته بندی به حساب می آیند. اختلاف قیمت فروش زعفران حدود ۵۰۰۰۰۰۰ تومانی بین زعفران نگین قائنات و زعفران سرگل قائنات عاملیست که باعث شده بیشترین میزان خرید زعفران از نوع سرگل باشد.

همانطور که می دانید یکی از با ارزش ترین انواع محصولات گیاهی که در خاک ایران عزیز تولید می شود زعفران است. محصول برداشتی از این گیاه با ارزش ترین کالای صادراتی ایران بعد از نفت است که کمک زیادی به اقتصاد کشور می نماید. کم آبی یکی از بزرگترین معضلات کشاورزی ایران به حساب می آید که خوشبختانه زعفران به جهت میزان پایین آب مورد نیاز برای رشد تبدیل به گزینه ای مناسب برای کشت شده است.

تولید زعفران

شهرستان قائنات به مرکزیت شهر قائن یکی از توابع استان خراسان جنوبی می باشد که در شرق کشور واقع شده است. این شهرستان در گذشته بخشی از شهرستان بیرجند بود که در سال ۱۳۵۸ به صورت مستقل درآمد.

یکی از مهم ترین القاب شهرستان قائنات پایتخت زعفران جهان می باشد که به سبب داشتن بیشترین میزان تولید زعفران در جهان بدان دست یافته است.

برند های زعفران فعال در زمینه ی بسته بندی زعفران در واقع نمایندگی فروش زعفران قائنات به حساب می آیند. بدین معنا که بیشترین مقدار زعفرانی که شرکت ها بسته بندی نموده و در بازار توزیع می نمایند محصول برداشتی از مزراع این شهرستان می باشد.

برند هایی همچون زعفران بهرامن، زعفران نگین خراسان، زعفران مقیم زاده و … همگی به جهت بالا تر رفتن سطح کیفی زعفرانی که بسته بندی می نمایند حجم زیادی از زعفران فله خود را از بازار های قائنات تهیه می نمایند.

از قدیم نیز مراکزی مانند بازار رضا مشهد، پاساژ ۱۷ شهریور و … مهم ترین مراکز خرید زعفران فله قائنات در مشهد بودند.

نمایندگی فروش زعفران فله

نمایندگی فروش زعفران قائنات در تهران

یکی از عوامل جلب توجه زعفران قائنات در بازار های جهانی علاوه بر عدم وجود محدودیت در مقوله ی تامین کیفیت بالای محصول برداشتی از مزارع این شهرستان می باشد. لذا دور از ذهن نیست که توجه افراد سودجو نیز به سمت بازار خرید و فروش این طلای سرخ ایران جلب شود. افرادی که به منظور کسب سود بیشتر اقدام به انجام تقلباتی می نمایند که بعضا حتی برای سلامتی فرد مصرف کننده نیز می تواند مضر باشد.

بازار زعفران تهران

بنابر این به جهت داشتن خرید مطمئن و تهیه زعفران خالص و اصل باید به دنبال درگاهی امن بود، یکی از بهترین این راه ها خرید از برند ها است. شرکت های زعفرانی به جهت نظارت سازمان هایی همچون بهداشت و استاندارد ملزم به رعایت برخی حداقل ها می باشند.

حتی در مورد زعفران بسته بندی نیز توصیه می شود از طریق نمایندگی فروش زعفران محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید و اگر دسترسی به این مورد نبود یا به جهت حجم بالای خرید به دنبال پایین ترین قیمت ممکن بودید، از امتیاز خرید اینترنتی زعفران که توسط کارخانه ها ایجاد شده بهره ببرید.
منبع: Www.zafaraniha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام