فروش اینترنتی زعفران در کدام سایت قابل اعتماد است؟ _ ویژگی های زعفران ممتاز خالص و اصل قائنات ( Qaenat ) کدامند؟ _ ویژگی های فروشگاه اینترنتی زعفران معتبر کدامند؟ _ آیا قائنات معروف ترین مرکز تولید زعفران در ایران است؟ _ برای خرید بدون واسطه زعفران باید چه کرد؟

همانطور که می دانید کشور عزیزمان ایران با در دست داشتن بیش از ۹۰ درصد حجم جهانی تولید زعفران مقام نخست در زمینه ی تولید این طلای سرخ را به خود اختصاص داده است.

به همین جهت سایر کشور ها برای رفع نیاز خود از این گل پاکی ناگزیر به واردات زعفران به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از ایران می باشند.

اما در بین شهر های مختلف ایران نیز قائنات یکی از معروف ترین مراکز تولید به حساب می آید تا جایی که حتی تجار غیر ایرانی فعال در بازار زعفران نیز در هنگام خرید متقاضی دریافت زعفران ممتاز قائنات می باشند.

زعفران قائنات

جالب است بدانید که این نام اصلا یک برند ثبت شده و صاحب گواهی ها و مجوز های بهداشت و استاندارد نیست. و تنها بک بسته بندی از پیش آماده است که فعالان در بازار فروش زعفران فله از آن برای بسته بندی محصول خود استفاده می نمایند.

به همین جهت در سال های دور اکثر افراد که درصدد خرید عمده زعفران بودند محصول مورد نیاز خود را از این شهر تهیه می نمودند. اما امروزه با به یمن همه گیر شدن گوشی های هوشمند فروش اینترنتی زعفران نیز رونق زیادی پیدا کرده است.

فروش اینترنتی زعفران در تهران

در گذشته در فصل برداشت محصول زعفران یعنی پاییز شهر قائنات میزبان تعداد زیادی از تجار و خریداران عمده زعفران می بود. آن ها به این شهر سفر می نمودند تا بتوانند محصول مورد نیاز خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه نمایند. اما با افزایش میزان خرید اینترنتی زعفران  راهی برای کوتاه کردن دست دلالان و واسطه ها از بازار خرید و فروش این طلای سرخ نیز به وجود آمد.

به همین جهت کشاورزان به این سمت تمایل زیادی نشان داده و با بهره گیری از نیروی متخصص اقدام به عرضه ی محصولات خود از طریق فروشگاه های اینترنتی نمودند.

با پیدایش این سایت ها دیگر واسطه از بین مصرف کننده و تولید کننده حذف شدند، به این ترتیب دیگر مشکل افزایش قیمت بی رویه از بین رفت و توان خرید در خریداران نیز افزایش یافت.

تهران نیز به جهت جمعیت بالای شهری که در خود جای داده یکی از مهم ترین مراکز خرید اینترنتی در کشور به حساب می آید که با پیدایش سایت های معتبر فعال در زمینه ی فروش زعفران توانسته نیاز شهروندان خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از مزارع استان خراسان تامین نماید.

فروشگاه اینترنتی زعفران

فروشگاه اینترنتی زعفران معتبر

در بالا در مورد مزیت های خرید اینترنتی زعفران صحبت هایی کردیم اما از آن جایی که بعد از رونق یافتن هر بازاری چشم عده ای طماع به سمت آن محصول کشیده می شود، بازار فروش اینترنتی زعفران نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

به همین جهت باید در هنگام خرید اینترنتی نیز به برخی موارد توجه داشته باشید تا ان شالله در دام انسان های سودجو گرفتار نشوید:

  • ترجیحا خرید خود را از سایت هایی انجام دهید که به صورت تخصصی بر روی زعفران متمرکز هستند
  • قبل از انجام خرید راه های تماس با ما را چک نمایید و در مورد دسترس پذیر بودن مطمئن بشوید
  • پیش از واریز وجه با کارشناس فروش سایت صحبت نمایید
  • در صورت فروشگاهی بودن سایت وجود e نماد را چک نمایید
  • در صورت پرداخت از طریق درگاه خود سایت به وجود کلمه ی shaparak در آدرس آدرس بار دقت نمایید
  • خرید زعفران را ترجیحا از برند ها و به صورت بسته بندی انجام نماید
  • خرید خود را منوط به صدور و تحویل برگه ی آنالیز آزمایشاهی بر روی بار نمایید

منبع: www.zafaraniha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام