فروش آنلاین زعفران از طریق فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات به صورت عمده و جزئی باعث ایجاد ارتباط مستقیم بین خریدار و کشاورز شده است. این امر باعث شده تا خرید زعفران از کشاورز انجام شده لذا تفاوت نرخ انواع صادراتی زعفران در بازار مشهد و سایر استان ها تنها به اندازه ی هزینه ی حمل آن باشد.

همانطور که می دانید مرکز اصلی تولید مرغوب ترین انواع زعفران ایرانی استان های خراسان می باشند. زعفران خراسان نه تنها به جهت کمی بلکه به لحاظ کیفی نیز رتبه ی نخست را در میان تولیدات استان های دیگر به خود اختصاص داده است و گواه این ادعا نیز آنالیز های دقیق آزمایشگاهی است می باشد بر روی این محصول انجام شده اند.

از سویی چون بیش از ۹۰ درصد زعفران تولیدی جهان از ایران ارسال می شود لذا می توان خراسان را بزرگترین مرکز تولید زعفران جهان نیز دانست.

حجم تولید زعفران

به همین علت است که این استان ها تعیین کنندگان اصلی قیمت انواع زعفران در داخل کشور به حساب می آیند. منطقا باید نبض قیمت گذاری زعفران در بازار های جهانی نیز در دست کشاورزان و تجار خراسانی باشد حال آنکه حقیقت غیر از این است.

عدم وجود یک برند زعفران قوی ایرانی از یک سو، تبلیغات گسترده و برندسازی های قدرتمند کشور های همچون اسپانیا و امارات از سوی دیگر باعث شده اند تا حتی برخی منابع معتبر علمی نیز اسپانیا را به عنوان سورس اصلی تولید زعفران در جهان بشناسد. این در حالیست که مجموع حجم تولید زعفران در کشور اسپانیا به اندازه ی یک دهم حجم تولید زعفران ایران نیز نیست و اسپانیا عمده ی زعفرانی که در جهان توزیع می کند را از ایران تهیه می نماید.

فروش آنلاین زعفران

مزایای فروش آنلاین زعفران

در سال های اخیر به جهت رشد چشمگیر پوشش شبکه های مجازی و امکان دسترسی کاربران به آن ها بستر جدیدی برای معرفی و فروش محصولات ایجاد شده است.

امروزه اکثر افراد پیش از آنکه محصولی را خریداری نمایند در موردش در اینترنت جست و جو و تحقیق می نمایند و چنانچه اعتماد لازم از سوی فروشگاه های مجازی جلب شود خرید خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می دهند.

به همین جهت است که خرید اینترنتی زعفران نیز رشد چشمگیری پیدا کرده و البته تعداد سایت ها و فروشگاه های فعال در زمینه ی فروش آنلاین زعفران نیز افزایش یافته است.

خرید آنلاین زعفران

از جمله مهم ترین مزایای فروش آنلاین زعفران می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • خرید مستقیم زعفران بدون هیچ واسطه ای
  • صرفه جویی در زمان
  • کاهش هزینه های رفت و آمد
  • قابلیت پیگیری آنلاین مرسوله
  • افزایش دامنه ی فروش برای برند ها
  • شکسته شدن مرزها
  • تبلیغ محصول با کمترین مقدار هزینه
  • برندسازی برای جامعه ی هدف گسترده

فروشگاه اینترنتی زعفران

فروشگاه آنلاین زعفران بهرامن

یکی از برند های زعفرانی که به این اصول پایند است، شرکت زعفران بهرامن می باشد. این شرکت که یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین فعالان در زمینه ی بسته بندی زعفران و توزیع آن به حساب می آید همواره از روش های نوین برای افزایش میزان فروش خود استقبال نموده است.

این شرکت برای توزیع داخلی محصولات از دو شیوه ی کلی استفاده می نماید:

  • اعطای نمایندگی زعفران
  • فروش آنلاین زعفران

در روش اول که بیشترین میزان فروش این برند به آن مربوط می شود نماینده ی فروش معمولا یک شرکت پخش مواد غذایی می باشد که با در اختیار داشتن تعدادی ویزیتور به بازاریابی حضوری می پردازد که هنوز هم بیشترین میزان جلب اعتماد را در میان شیوه های مختلف فروش به خود اختصاص داده است.

فروشگاه زعفران بهرامن

اما در برخی شهر ها ممکن است برند بهرامن نماینده نداشته باشد یا نماینده پخش این شرکت به اندازه ی کافی قوی عمل نکرده باشد لذا برای پوشش این بخش ها نیاز به یک جایگزین مطمئن است تا افرادی که به دنبال خرید زعفران بهرامن هستند در دام افراد سودجو که نمونه های تقلبی این برند را توزیع می نمایند، نیافتند.

بهترین راه حل راه اندازی یک فروشگاه آنلاین زعفران بود، به این ترتیب افراد می توانند محصول مورد نیاز خود را از طریق خود کارخانه و به صورت مستقیم تامین نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام