قیمت بسته بندی یک مثقالی زعفران در برند های معتبر ( زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و…) به ۵۶۰۰۰ تومان رسیده است. بسته بندی های یک گرمی زعفران نیز در بازه ی قیمتی ۷ تا ۹ هزار تومان معامله می شود. علت این اختلاف قیمت نیز بالا رفتن قیمت ظروف بسته بندی زعفران می باشد که تاثیر زیادی بر قیمت فروش زعفران می گذارد.

همانطور که می دانید هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶۰۸ گرمی می باشد لذا بدیهی است اگر قیمت مثقالی زعفران را داشته باشیم و آن را بر عدد مذکور تقسیم نماییم قیمت گرمی زعفران به دست می آید، حال آنکه در مورد زعفران های بسته بندی این امر صادق نمی باشد.

و معمولا عدد بدست آمده از تقسیم بسیار کوچکتر از قیمت بسته بندی زعفران در وزن یک گرم می باشد. بزرگترین علت این امر نیز این است که هزینه ی ظرف بر قیمت  زعفران بسته بندی تاثیر می گذارد.

قیمت زعفران بسته بندی

برای آنکه مساله روشن شود به این مثال توجه نمایید: زعفران موجود در یک بسته بندی مثقالی زعفران معادل ۴ بسته ی یک گرمی و یک بسته ی تقریبا نیم گرمی زعفران است. با این تفاوت که در حالت اول یک ظرف و در حالت دوم ۵ ظرف بسته بندی زعفران استفاده شده اند. کاملا منطقیست که قیمت ظروف بسته بندی زعفران نیز بر قیمت فروش زعفران اعمال شود.

قیمت زعفران بسته بندی بهرامن

زعفران بهرامن یکی از شرکت های فعال در زمینه ی بسته بندی و فروش انواع مختلف زعفران در ظروف و وزن های مختلف می باشد. این شرکت با توجه به نیازسنجی که از بازار انجام داده تنوع بالایی را دربسته بندی های خود اعمال می نماید.

همچنین شرکت زعفران بهرامن نوع زعفرانی که در بسته بندی ها استفاده می نماید را نیز بر حسب نوع نیاز مشتری متفاوت قرار داده است. به عنوان مثال زعفران استفاده شده در پک های کادویی زعفران بهرامن معمولا از نوع زعفران نگین درجه یک می باشد، این در حالیست که در بسته بندی پاکتی زعفران خود از نوع سرگل استفاده می کند.

بسته بندی زعفران بهرامن

به این ترتیب این شرکت توانسته تمامی اقشار مصرف کننده ی زعفران را تبدیل به خریداران بالقوه محصولات خویش نماید. افزایش محدوده ی جامعه ی هدف مشتریان نیز افزایش مقدار فروش و به طبع افزایش مقدار سود را به دنبال خواهد داشت. این یکی از مهم ترین راز های موفقیت شرکت بهرامن می باشد.

اما از دیگر راه های مهم و تاثیرگذار بر حجم موفقیت شرکت بهرامن استفاده ی درست این شرکت از ابزار های مناسب تبلیغاتی است. یکی از بزرگان و موفقان فروش در ایران معتقد است راز موفقیت در فروش این است که اولا زیاد دیده شود، دوما خوب دیده شود. زیاد دیده شدن یعنی استفاده ی درست از ابزار های تبلیغاتی و خوب دیده شدن نیز به معنی درست معرفی شدن می باشد.

قیمت بسته بندی زعفران

قیمت زعفران بسته بندی شده

همانطور که می دانید قیمت زعفران بسته بندی با قیمت زعفران فله بسیار متفاوت می باشد. عوامل متعددی بر این اختلاف قیمت عامل حساب می شوند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • نوع زعفران: همانطور که اطلاع دارد هر یک از انواع مختلف زعفران قیمت مشخصی داشته و تفاوت قیمتی بین انواع مختلف به طرزی ملموس قابل تشخیص می باشد.
  • میزان معروفیت برند: هر چه یک برند بیشتر از ابزار های تبلیغاتی استفاده کرده باشد یا به مناسبت قدمتی که دارد شناخته شده تر باشد می تواند محصولات خویش را با قیمت بالاتری به فروش برساند.
  • نوع ظروف بسته بندی زعفران: بسته به این که از چه ظرفی برای بسته بندی استفاده شده باشد هزینه ی افزوده شده بر قیمت نهایی زعفران بسته بندی نیز متفاوت خواهد بود.

ظروف بسته بندی زعفران

قیمت انواع ظروف بسته بندی زعفران

در میان انواع ظروفی که برای بسته بندی زعفران استفاده می شود برخی بیشترین میزان استفاده را داشته لذا شناخته شده تر می باشند. انواع پاکتی، کریستالی، خاتم و وکیوم معروف ترین ها هستند اما در برخی موارد نیز ازظروف ام دی اف و چوبی بهره می برند که بیشتر مربوط به جعبه های کادویی می شود.

توجه داشته باشید که تیراژ سفارش نیز تاثیر زیادی در قیمت خرید ظرف زعفران خواهد داشت.

اگر تیراژ سفارش بالا باشد شما می تواند از ماکسیمم مقدار تخفیفی که شرکت سازنده ی ظروف اعمال می نماید بهره مند شوید، کف خرید در این حالت تیراژ بالای ۵۰۰۰ قطعه برای هر ظرف است.

همچنین اگر شما ظرفی را سفارش دهید که از قبل قالب آن در شرکت وجود داشته هزینه ی ساخت ظروف به طبع پایین تر از حالتی خواهد بود که شما طرح جدیدی ارائه می دهید.

در طرح جدید لازم است ابتدا یک طراح ظرف شما را طراحی نماید سپس یک قالبساز برای آن قالبی بسازد و پس از آن ظروف ساخته شوند که همگی این مراحل مستلزم پرداخت هزینه است.
منبع: www.zafaraniha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام