قیمت زعفران صادراتی از کیلویی ۸.۸۵۰.۰۰۰ تومان (زعفران سرگل گرید ۲) تا ۱۵.۴۰۰.۰۰۰ تومان (زعفران نگین گرید ۱) در بازار موجود و خرید و فروش می شود | که دائما در حال تغییر است – بهترین زعفران برای صادرات، زعفران صادراتی قائنات می باشد.

لیست قیمت روز زعفران

قیمت های زعفران همانند کالا های دیگر هر روز در حال تغییر هست. جدول زیر قیمت زعفران در تاریخ اول مهر ۹۷ می باشد. همان طور که می بینید با توجه به گرید بندی محصول قیمت های آن نیز تغییر می کند.

قیمت روز زعفران

نام محصولگرید بندی محصولقیمت هر کیلوگرم (تومان)مقدار کروسین
نگینگرید ۱۱۵.۴۰۰.۰۰۰۲۶۰
گرید ۲۱۳.۴۰۰.۰۰۰۲۴۰
گرید ۳۱۱.۴۰۰.۰۰۰۲۲۰
سرگلگرید ۱۹.۵۶۰.۰۰۰۲۱۰
گرید ۲۸.۸۵۰.۰۰۰۲۰۰
گرید ۳۲۰۰

جدول بالا قیمت های زعفران را نشان می دهد. اما بعد از قیمت باید به نوع زعفران برای صادرات نیز اشاره نمود. برای همین با ما همراه باشید تا در زمینه صادرات زعفران اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین زعفران صادراتی

بهترین زعفران صادراتی ایران

بهترین زعفران ایران برای صادرات را می توان به زعفران سرگل ممتاز اشاره کرد که در چند سال اخیر بیشترین حجم صادرات را به خود اختصاص داده هست. بعد از آن نیز می توان به زعفران نگین اشاره نمود که مورد توجه شرکت های صادرکننده زعفران می باشد.

اما اگر بخواین در مورد منطقه صحبت کنیم. همان طور که مشخص هست، منطقه قائنات از شهرستان های استان خراسان جنوبی در کشت زعفران معروف و نام آشنا می باشد.

پس می توان نتیجه گرفت که زعفران سرگل ممتاز از منطقه قائنات بیشترین حجم صادرات را دارد.

قیمت زعفران صادراتی

قیمت زعفران صادراتی

همان طور که در بالا جدول کامل قیمت ارائه شد. از قیمت ۸.۸۵۰.۰۰۰ تومان تا ۱۵.۴۰۰.۰۰۰ تومان زعفران موجود می باشد که بستگی به نوع و گرید محصول قیمت دقیق آن مشخص می شود و معمولا زعفران قائنات از بهترین زعفران های ایران می باشد که معمولا برای صادرات و گرفتن جایگاه در بازار بین المللی از این محصول خوب و باکیفیت استفاده می کنند.

افزایش قیمت زعفران

نوسانات قیمت زعفران در تابستانی که گذشت

محصول زعفران هم مانند سایر محصولات دیگر با تغییر شرایط اقتصادی و افزایش قیمت محصولات دچار افزایش قیمت شد. به نموداری که توسط مجموعه زعفران ایران گردآوری شده که تغییرات قیمت در سه ماه تابستان سال ۹۷ را نشان می دهد. این افزایش قیمت کاملا قابل درک می باشد.

نمودار افزایش قیمت زعفران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان قبل از خرید محصول می توانید از طریق راه های ار تباطی موجود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام