ظروف بسته بندی زعفران بسته نوع، طرح و تیراژ سفارش دارای قیمت های متفاوتی می باشد. ظروف خاتم، ظروف کریستال و ظروف پاکتی پر فروش ترین انواع ظرف های بسته بندی زعفران هستند که در بازار خرید و فروش می شوند.چنانچه طرح مدنظر شما در تولیدات قبلی شرکت نبود علاوه بر قیمت ظرف قیمت قالب نیز گرفته می شود که معمولا ۲۰۰۰۰۰ تومان است.

همانطور که می دانید گران قیمت ترین ادویه در سراسر جهان است که به سبب عطر و رنگ بی نظیرش با وجود قیمت بالا هنوز هم بازار خرید و فروش پررونقی دارد.

این طلای سرخ همچنین سرشار از مواد معدنی و مغذی است که باعث شده خواص دارویی و درمانی زیادی نیز داشته باشد تا جایی که در طب سنتی از زعفران با عنوان گل پاکی نیز یاد شده است.

ظرف زعفران

یکی از مهم ترین موارد برای حفظ عطر، رنگ و خواص دارویی زعفران شرایط نگهداری این طلای سرخ می باشد. در نگهداری زعفران این موارد باید رعایت بشود:

  • زعفران باید در محیط خنک باشد
  • محیط نگهداری زعفران باید خشک و بدون رطوبت باشد
  • زعفران باید دور از نور نگهداری شود
  • زعفران را باید در ظروف در بسته نگاه داشت

با توجه به موارد فوق متوجه می شویم که ظروف بسته بندی زعفران تاثیر بسیار زیادی در حفظ کیفیت این چاشنی غذایی ایفا می کنند.

بسته بندی صادراتی زعفران

فروش ظروف بسته بندی زعفران صادراتی

با توجه به نوع کارکردی که شما از زعفران بسته بندی انتظار دارید نوع ظرف مورد استفاده معلوم می شود. به عنوان مثال یکی از پر استفاده ترین انواع ظروف بسته بندی زعفران نوع پاکتی است. بیشترین میزان زعفران که توسط شرکت ها بسته بندی می شود و در کشور توزیع می گردد در ظروف پاکتی زعفران قرار می گیرد.

مهم ترین عامل در این زمینه نیز پایین تر بودن قیمت بسته های پاکتی زعفران است. زعفران به خودی خود یک ادویه ی گران قیمت به حساب می آید از آنجایی که بخش اعظمی از هموطنان سطح مالی متوسط رو به پایین دارند لذا شرکت های زعفران می کوشند تا جایی که امکان داشته باشد قیمت تمام شده ی زعفران بالا نرود به همین جهت نیز از ظروف بسته بندی زعفران با قیمت ارزانتر استفاده می کنند.

بسته بندی پاکتی زعفران

اما در برخی موارد مثل سفارشاتی که مر بوط به صادرات زعفران است لازم می باشد از ظروفی استفاده شود که اولا از زعفران در برابر آسیب های فیزیکی محافظت به عمل آورد، دوما جنس آن از نوعی باشد که استاندارد های بین المللی آن را تایید نمایند.

به همین جهت معمولا برای بسته بندی صادراتی زعفران از ظروف کریستال و خاتم استفاده می شود زیرا جنس شیشه و فلز کمترین مقدار واکنش با زعفران را دارند.

لیست قیمت ظروف بسته بندی زعفران

همانطور که می دانید بعد از انتخاب نوع ظرف نوبت به سفارش آن می رسد اما قبل از سفارش باید از قیمت ظروف بسته بندی زعفران مطلع شد.

در هنگام دریافت قیمت پس از صحبت با همکاران واحد فروش آن ها کاتالوگی از محصولات در اختیار شما می گذارند تا بسته به سلیقه ی خود ظرف زعفران مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

چنانچه ظرف مورد نظر شما در کاتالوگ موجود بود، عوامل دیگر موثر بر قیمت عبارتند از:

  • طرح ظرف زعفران
  • تیراژ سفارش ظروف
  • چاپ دار بودن یا بدون چاپ بودن
  • در ظروف کریستال، دور طلا، دور نقره یا ساده بودن ظروف نیز بر قیمت تاثیر می گذارد

قیمت ظروف خاتم زعفران

در اینجا لیستی از قیمت انواع ظروف خاتم بر اساس کد محصول ارائه شده است، همانطور که ملاحظه می فرمایید سه ستون قیمت وجود دارد که اولی برای سفارش بین ۵۰ تا ۱۰۰ عدد است، دومی برای ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ ظرف و سومی برای تیراژ بالای ۱۰۰۰ تا می باشد.

با کمی دقت متوجه می شوید که هرچه تیراژ سفارش بیشتر باشد قیمت خرید ظرف زعفران کمتر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام