محصولات زعفران توکلی مشهد یکی از بهترین انواع زعفران برند های فعال در شهر مشهد می باشد. فروشگاه این شرکت زعفران سال هاست که بهترین نمونه های زعفران درجه یک قائنات را بسته بندی می نماید. قیمت ۴۵۰۰۰ تومان یک مثقال زعفران سرگل پاکتی برند توکلی نشانگر مناسب بودن قیمت خرید آن است.

برند زعفران توکلی که در ابتدا تنها یک فروشگاه در خیابان اندرزگو شهر مشهد بود امروزه بعد از ۸۰ سال خدمت صادقانه به یک برند معتبر و مورد اطمینان تبدیل شده است که هر کس یک بار محصولاتش را استفاده نموده برای بار های بعدی نیز آز آن خرید کرده است.

محصولات زعفران توکلی

این شرکت به سبب رعایت اصول اخلاقی در کار خود موفق به اخذ گواهی های استاندارد داخلی،سیب سلامت و نیز گواهی FDA از ساز مان مواد غذایی و دارویی ایالات متحده ی امریکا شده است.

بهره مندی از گواهی ها، کیفیت بالای محصول، تنوع بسته بندی و اوزان از جمله مهم ترین مزیت های شرکت زعفران توکلی است که آن را از سایر رقبا متمایز می نماید.

قیمت یک مثقال زعفران توکلی

به صورت کلی برای بررسی نسبت قیمت فروش زعفران دو شرکت فعال در زمینه ی بسته بندی و توزیع زعفران بهترین کار مقایسه ی بسته های یک مثقالی به لحاظ کیفیت و قیمت می باشد. در این حالت کمترین مقدار هزینه برای بسته بندی بر قیمت خرید زعفران شما اضافه شده و نیز می تواند مقیاسی خوب برای بررسی کیفیت زعفران مورد استفاده شرکت باشد.

یک مثقال زعفران توکلی

قیمت یک مثقال بسته بندی پاکتی زعفران توکلی ۴۵۰۰۰ تومان می باشد. این در حالیست که زعفران سرگل درجه یک با حداقل مقدار کروسین ۲۲۰ را بسته بندی نموده و در بازار توزیع می نماید. با اندکی تامل در قیمت زعفران فله می توان دریافت که آیا این محصول برای خرید مناسب است یا خیر!

قیمت امروز زعفران سرگل فله درجه یک برای هر کیلو ۹۲۰۰۰۰۰ تومان است، به این معنی که هر گزم زعفران سرگل ۹۲۰۰ تومان می باشد. هر مثقال معادل ۴٫۶۰۸ گرم است که اگر در قیمت یک گرم زعفران ضرب شود تقریبا ۴۲۴۰۰ تومان می شود که نشان می دهد قیمت خورده فروشی شرکت توکلی بسیار منصفانه است.

لیست قیمت محصولات زعفران توکلی

همانطور که می دانید یک شرکت زعفران برای پوشش بخش گسترده ای از جامعه نیازمند ایجاد تنوع در بسته بندی هایش می باشد تا بتواند با این روش مشتری های بیشتری برای خود جذب نماید. افزایش سطح زیر پوشش از اجتماع نیز به معنی مشتری بیشتر و فروش موفق تر است.

افزایش میزان فروش نیز سودآوری بالاتری به همراه داردکه در نهایت به نفع مجموع می باشد. رضایت مندی خریداران محصولات مجموعه ارزشمند ترین داشته برای هر گروهی به حساب می آید.

نوع زعفراننوع بسته بندیوزنقیمت
سرگلپاکتی۱ گرم۱۱۰۰۰
۲ گرم۲۲۰۰۰
نیم مثقال۲۳۰۰۰
یک مثقال۴۵۰۰۰
پوشالجعبه۲۵۰ سوت۹۰۰۰
قوطی خاتمنیم مثقال۲۱۰۰۰
نمک پاشیک مثقال۶۳۰۰۰
قوطی خاتم۱ گرم۱۱۰۰۰

این جدول تنها بخش محدودی از لیست قیمت محصولات زعفران توکلی را به نمایش گذاشته است و صرفا برای اطلاع رسانی در مورد تنوع زعفران و ظروف بسته بندی زعفران مورد استفاده ی این شرکت می باشد.

همچنین چنانچه به دنبال یک تامین کننده ی مطمئن و قوی در زمینه ی تامین سفارشات صادراتی با معیار های استاندارد خاص هستید نیز می توانید از برند زعفران توکلی استفاده نمایید، حجم بالای تامین از دیگر مزیت های رقابتی این برند به حساب می آید.

منبع:www.zafaraniha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام