زعفران گناباد اصل و خالص یکی از پر فروش ترین انواع زعفران فله ایرانی در بازار می باشد. نگاهی به لیست قیمت روز زعفران گناباد موید تنوع نوع و سطح کیفی در محصول برداشتی مزارع این شهرستان می باشد. برند های زعفران اقلیم خراسان و سرخ فام شرق از جمله شرکت هایی هستند که زعفران گناباد را بسته بندی می نمایند.

همانطور که می دانید یکی از باکیفیت ترین انواع زعفران ایرانی محصولی است که از مزارع استان های خراسان برداشت می شود و با نام زعفران خراسان شناخته می شود. در بین شهرستان های مختلف این استان ها نام هایی همچون: قائنات، تربت حیدریه، فردوس، تربت جام، تایباد، گناباد و … شهرت بیشتری در زمینه ی تولید زعفران دارند.

زعفران اصل گناباد

تا جایی که نام هایی همچون زعفران قائنات، زعفران گناباد، زعفران تربت حیدریه و … تبدیل به برند زعفران شده است. گناباد نیز یکی از توابع جنوبی استان خراسان رضویست که در زمینه ی تولید طلای سرخ ایرانی دارای تاریخچه ای کهن می باشد.

کیفیت بالا و حجم تولید زعفران این شهرستان از جمله مهم ترین آیتم هایی است که زعفران گناباد را شاخص می نماید. به سبب حجم بالای تولید، زعفران با کیفیت این منطقه را می توان با یک قیمت رقابتی تهیه نمود که شاخصه ای بسیار قابل توجه برای تجار بازار زعفران به حساب می آید.

زعفران گناباد

تا جایی که دو برند زعفران معروف و نام آشنای زعفران سرخ فام شرق و زعفران اقلیم خراسان کارخانه های بسته بندی خود را در این شهرستان بنا نموده اند. به همین جهت است که می توانند زعفران خود را با نازل ترین قیمت ممکن در بازار عرضه نمایند.

فروشگاه اینترنتی زعفران گناباد اصل

وجود دلالان و واسطه ها در بازار عرضه ی هر محصولی باعث افزایش بی دلیل قیمت آن محصول می شود که متاسفانه مانند یک آفت باعث کاهش رونق خرید و فروش می گردد.

زعفران نیز یکی از محصولاتی است که از این آسیب ها بی تاثیر نبوده و البته بیشترین خسارت به کشاورزان تولید کننده ی آن رسیده است. به همین جهت آن ها نیز به دنبال راهی گشتند تا از این مشکل رها گردند، بهترین گزینه فروش اینترنتی زعفران بود.

فروشگاه زعفران گناباد

در دنیای امروز هر کسی برای بدست اورن محصول یا خدمت مورد نیاز خود ابتدا سری به موتور های جست و جو میزند و پیرا مون آن تحقیق می نماید. به همین جهت می توان موتور جست و جویی مثل گوگل را به شاهراه بزرگ اقتصادی تشبیه کرد که شما با پیوستن به آن می توانید خدمات یا محصولات خود را به یک جامعه ی هدف بزرک بشناسانید.

کشاورزان گناباد نیز با پیوستن به این مسیر اقدام به سپردن محصول خود به فروشگاه اینترنتی زعفران نمودند تا محصول خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کننده برسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام