زعفران بسته بندی به جهت دارا بودن گواهی های بهداشت و استاندارد بیش از نمونه فله این طلای سرخ قابل اعتماد می باشد. قیمت نهایی بسته بندی زعفران توسط شرکت های مختلف تابع قیمت تولید است که این امر نیز ارتباط مستقیم با نوع زعفران، نوع ظرف بسته بندی زعفران و نیز حجم تولید شرکت دارد.

همانطور که می دانید به صورت کلی فروش انواع زعفران به دو حالت صورت می پذیرد:

  • فروش زعفران فله
  • فروش زعفران بسته بندی

معمولا افرادی که به دنبال خرید عمده زعفران هستند محصول مورد نیاز خود را از نمونه های فله تهیه می کنند که با قیمت پایین تری به فروش می رسد. این افراد غالبا فعالان در حوزه ی بسته بندی زعفران، تاجران و صادرکنندگان زعفران و یا صاحبان مشاغلی همچون رستوران دار ها، شیرینی پزی ها، آشپزخانه های مرکزی و … هستند که حجم زعفران مصرفی آن ها بالاست.

زعفران مصرفی رستوران

این افراد خرید خود را غالبا از یک فرد معتمد و مطمئن انجام می دهند تا از خالص بودن و اصل بودن محصول تهیه شده خود اطمینان داشته باشند.

اما افرادی که حجم خرید آن ها پایین است مانند مصارف خانگی یا شرکت های پخش مواد غذایی از نمونه زعفران بسته بندی استفاده می نمایند. مهم ترین عامل در این انتخاب نیز دارا بودن گواهی های بهداشت و استاندارد بر روی زعفران بسته بندی می باشد.

فروشگاه اینترنتی زعفران مشهد

یکی از بدترین مشکلات و معضلاتی که بازار خرید و فروش هر محصولی با آن روبروست عدم دسترسی خریدار به سورس اصلی تولید آن محصول می باشد. در مورد زعفران نیز به همین شکل است یعنی شما چه خریدار جز باشید چه خریدار عمده، چه محصولی که می خواهید زعفران فله باشد چه زعفران بسته بندی برند خاصی به سبب عدم دسترسی به منبع اصلی مجبور به پرداخت هزینه های گزاف می شوید.

خرید آنلاین زعفران

به همین جهت شرکت ها زعفران بسته بندی خود را معمولا به دو شکل توزیع می نمایند:

  • توزیع از طریق نماینده پخش زعفران
  • توزیع از طریق فروشگاه اینترنتی زعفران

به صورت کلی شرکت ها با اعطای نمایندگی می کوشند تا محصول خود را در سراسر کشور توزیع نمایند اما در برخی مناطق که شرکت نماینده نداشت، و یا نماینده به صورت درست عمل پخش را انجام نمی داد وجود امکان خرید اینترنتی زعفران می تواند کمک زیادی به کاربرانی نماید که می خواند برند زعفران آن شرکت را تهیه نمایند.

فروشگاه زعفران

اما در مورد سایت های فروش اینترنتی زعفران باید به این نکات توجه داشته باشید تا خرید مطمئنی را انجام دهید:

  1. تخصصی بودن سایت، یعنی تنها بر روی تک محصول تمرکز داشته باشد
  2. وجود راه های ارتباطی که پاسخگویی داشته باشد
  3. به روز بودن اطلاعات سایت
  4. در صورت وجود درگاه پرداخت و خرید آنلاین لازم است تا سایت مذکور e نماد داشته باشد
  5. در بخش صفحه ی پرداخت، در قسمت آدرس بار باید کلمه ی shaparak دیده شود

مشاوره فروش زعفران بسته بندی

یکی از مهم ترین عواملی که باعث افزایش میزان فروش در هر محصولی است استفاده از مشاور فروش با تجربه می باشد. یک مشاور فروش قوی می تواند جامعه ی هدف مناسب محصول شما را شناسایی نموده و با استفاده از ابزار های تبلیغاتی متناسب با آن محصول شما را به درستی به جامعه ی هدف مناسب بشناساند.

فروش زعفران بسته بندی

در بازار زعفران نیز این نیاز به وضوح مشاهده می شود، اگر شما از ابزار های تبلیغاتی درست استفاده نمایید در واقع به خوبی دیده شوید، می توانید مشتریان بالقوه زیادی بدست بیاورید. پس از آن با در دسترس قرار گرفتن مشتریان بالقوه خود را به بالفعل تبدیل می نمایید.

همچنین یک مشاور فروش خوب می تواند به شما در انتخاب نوع ظرف بسته بندی زعفران راهنمایی نمایید تا هزینه هایتان تا حد امکان کم شود و قیمت فروش زعفران برایتان معقول تر گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام