محصولات زعفران صادراتی معمولا در شرکت های بسته بندی قوی معمولا به چند فرم: پودر زعفران، عصاره زعفران، اسپری زعفران و زعفران بسته بندی عرضه می گردد. قیمت فروش عمده این محصولات در بازار مشهد تعیین می گردد که با توجه به قیمت روز هر مثقال زعفران فله مشخص می شود.

همانطور که حتما می دانید یکی از محصولاتی که به واسطه ی صادراتش هر ساله مقدار زیادی ارز وارد چرخه ی اقتصادی کشور می شود زعفران است. محصولات زعفران به صورت فله یا بسته بندی از ایران به همه ی کشور های دیگر صادر می گردد. صادرات زعفران بعد از نفت مهم ترین عامل ارزآوری برای اقتصاد کشور عزیزمان به حساب می آید.

صادرات محصولات زعفران

علت اصلی این امر نیز این است که بیشترین میزان تولید زعفران در جهان در کشور ما انجام می شود تا جایی که نسبت تولید زعفران در جهان به محصول برداشتی از مزارع ایران یک به نه می باشد. به همین جهت کلیه کشور های مصرف کننده ی زعفران ناگزیر به وارد کردن زعفران ایرانی به صورت مستقیم یا با واسطه می باشند.

شاید از خود بپرسید معنی واردات با واسطه چیست؟ کشور هایی همچون امارات متحده ی عربی و اسپانیا بزرگترین واردکنندگان زعفران فله ایران می باشند، آن ها طلای سرخ ایران را به شکل فله و در حجم بالا وارد نموده و پس از بسته بندی، محصولات زعفران را با نام و برند خود در سراسر جهان توزیع می نمایند. به این ترتیب زعفران ایرانی به صورت با واسطه وارد کشور های دیگر می گردد.

صادرات زعفران نگین خراسان

قیمت خرید محصولات زعفران نگین خراسان

یکی از محبوب ترین برند های زعفران که در زمینه ی بسته بندی زعفران و توزیع ان فعال می باشند برند زعفران نگین خراسان است. این برند ضمن اخذ گواهی های مورد نیاز برای پخش داخلی زعفران مجوز های مربوط به صادرات زعفران را نیز دارا می باشد لذا هم مورد استقبال شرکت های پخش مواد غذایی قرار رفته هم مورد توجه شرکت های صادر کننده محصولات زعفران.

قیمت امروز زعفران مورخه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ با برند نگین زعفران خراسان بدین شرح می باشد:

محصولات زعفران نگین خراسان

البته توجه داشته باشید بازار زعفران همواره تلورانس قیمت بالایی دارد لذا به هنگام خرید، پیش از ثبت سفارش با همکاران ما در واحد خرید ارتباط حاصل نمایید تا از قیمت روز زعفران مطلع گردید.
منبع:www.zafaraniha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام