قیمت تولید زعفران بسته بندی ارگانیک در خراسان نسبت مستقیم با هزینه ی تولید و کاشت زعفران فله دارد، همچنین نوع ظرف استفاده شده در بسته بندی نیز بر نرخ نهایی زعفران تاثیر می گذارد. از این رو که گران ترین نوع زعفران سرگل فله گرمی ۹۷۰۰ تومان است در حالی که بسته بندی ها با وجود عدم استفاده از زعفران گرید ۱ گرانتر می باشند.

همانطور که می دانید عوامل زیادی بر قیت نهایی زعفران بسته بندی تاثیر می گذارند که مهم ترین ان ها عبارتند از:

  • نوع زعفران مورد استفاده
  • قیمت زعفران فله
  • نوع ظرف بسته بندی زعفران
  • تیراژ تولید
  • میزان معروفیت برند

با توجه به گزینه هایی که در بالا ذکر شد متوجه می شویم که نوع زعفران فله مورد استفاده بر قیمت تولید زعفران تاثیر می گذارد یعنی اگر از زعفران نگین در بسته بندی ها استفاده شود به طبع گرانتر از حالتی می شود که زعفران سرگل در بسته ها پک شود. عامل بعدی نیز قیمت روز زعفران فله در بازار می باشد که خود تاثیر زیادی بر هزینه های اولیه دارد.

ظرف بسته بندی زعفران

هر یک از انواع ظروف بسته بندی زعفران نیز قیمت خاص خود را داشته لذا بسته به نوع ظرف نیز میزان هزینه ها تغییر می کند. به عنوان مثال ظروف پاکتی ارزانتر از ظروف خاتم است لذا بسته بندی آن ها نیز اختلاف قیمت خواهند داشت.

تیراژ بسته بندی نیز به جهت تاثیر بر حجم خرید که در حجم بالا می توان زعفران را با قیمت پایین تری تهیه نمود و نیز ظرف که در تعداد زیاد تخفیف بیشتری خواهد داشت، بر قیمت فروش زعفران تاثیر می گذارد.

و گزینه ی آخر یعنی میزان معروفیت برند، منطقا وقتی یک برند معروف می شود که برای شناساندان خود هزینه کرده باشد، این هزینه ها معمولا بر قیمت محصولات اعمال می گردد به همین جهت است که هرچه برند زعفران معروف تر باشد محصولش گرانتر می شود.

تولید زعفران ارگانیک

قیمت تولید زعفران ارگانیک

اگر در بسته بندی های یک برند زعفران از زعفران ارگانیک استفاده شود، به جهت آنکه این نوع زعفران در شرایط ایزوله ی خاصی باید تولید شود تا هیچ نوع ماده ی شیمیایی با ان برخورد نداشته باشدلذا به طبع گرانتر از نمونه های معمول زعفران خواهد بود.

معمولا هر کیلو زعفران ارگانیک نسبت به نوع مشابه و غیر ارگانیک خود حدود ۳۰ درصد گرانتر می باشد. عمدتا زعفران ارگانیک برای صادرات به کشور هایی خاص همچون آلمان استفاده می شود تا به مصرف دارویی برسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام