زعفران اصیل قائنات یکی از محبوب ترین انواع این طلای سرخ است که در ایران تولید می شود. برخی به دنبال زعفران سرگل ممتاز قائنات برای صادرات هستند اما برخی دیگر زعفران ساییده شده ی قائنات را می خواهند که البته هر یک مطابق با نیاز خود آنهاست.

همانطور که می دانید زعفران یک چاشنی غذایی با رنگ و عطر بسیار خاص است که در طراحی و دیزاین انواع مختلف غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد و با نام سلطان ادویه در جهان شناخته می شود.

البته برخی افراد نیز به دنبال خواص دارویی زعفران هستند به همین جهت از این ماده ی غذایی استفاده می نمایند. اما در داخل کشور برخی مراکز زعفران را استفاده شخصی آن هم در حجم بالا تهیه می کنند مانند رستوران ها، آشپزخانه ها مرکزی، قنادی ها، کارگاه های تولید پشمک، باقلوا، بستنی و … که خرید عمده زعفران معمولا توسط این مراکز انجام می شود.

زعفران رستوران

البته از آنجایی که حجم استفاده آن ها از زعفران بالاست لذا به دنبال آن هستند که قیمت خرید زعفران برایشان تا جایی که امکان داشته باشد کم شود. به همین جهت نیز هستن که معمولا به دنبال نرمه زعفران اصیل قائنات می باشند.

نرمه زعفران یا زیر الکی در واقع خرده های زعفران است که در اثر الک شدن زعفران سرگل جدا می شود و قیمت آن بسیار پایین تر از زعفران سرگل ممتاز می باشد.

اما برخی افراد نیز هستند که به دنبال زعفران برای صادرات هستند این افراد با وجود آنکه حجم خرید آن ها بالاست ولی گزینه ی گیفیت برایشان مهم تر از قیمت زعفران است. آن ها ترجیح می دهند خرید خود را از نمونه زعفران اصیل قائنات با بالاترین درجه ی کیفی انجام دهند تا مشتریان خارجی نتوانند محصول را رد کنند به همین جهت حاضر به رداخت هزینه ی بیشتر نیز می باشند.

زعفران اصل قائنات

خرید عمده زعفران اصیل قائنات

همانطور که در بالا ذکر شد خریداران عمده ی زعفران اصیل قائنات به دو دسته ی کلی تقسیم می شود:

  • مصرف کننده گان عمده داخلی، مانند رستوران ها و قنادی ها و … که برای آن ها قیمت خرید زعفران مهم ترین گزینه است
  • تجار و صادرکنندگان که برایشان کیفیت زعفران بیشتر مورد توجه می باشد

اما وجه اشتراک این دو گروه این است که عمدتا خرید خود را به صورت فله ای انجام می دهند زیرا در زمان خرید فله زعفران قطعا قیمت تمام شده کمتر از حالتی خواهد بود که زعفران را به صورت بسته بندی خریداری می نمایند.

در این بخش لیست قیمت زعفران مربوط به امروز مورخه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ را ارائه می نماییم:

زعفران اصیل قائنات

با نگاهی به جدول فوق می توانید مقایسه ای بین قیمت زعفران زعفران سرگل ممتاز و نرمه داشته باشید اما لازم است یادآور شویم که قیمت زعفران دارای تلورانس بالایی می باشد لذا به منظور کسب اطلاع از قیمت دقیق زعفران با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.
منبع:Www.zafaraniha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام