زعفران تربت حیدریه یکی از باکیفیت ترین انواع زعفران ایرانی به حساب می آید که با قیمت کاملا رقابتی در بازار خرید و فروش می شود. قیمت امروز هر کیلو زعفران سرگل درجه یک این شهر با حداقل مقدار کروسین ۲۶۰ در بازار ۸۸۰۰۰۰۰ تومان بوده است.

همانطور که می دانید تربت حیدریه یکی از بزرگترین مراکز تولید زعفران ایران و جهان می باشد. این شهر به سبب حجم بالای تولید همواره نقش موثری در تعیین قیمت فروش زعفران در بازار های داخلی و خارجی این طلای سرخ داشته است.

لذا معمولا افرادی که حجم خرید زعفران آن ها بالاست مانند فعالان در زمینه ی بسته بندی زعفران یا صادرات این طلای سرخ توجه ویژه ای به محصول برداشتی از مزارع این شهر می نمایند.

خرید زعفران تربت حیدریه

البته با توجه به نزدیک شدن به فصل برداشت محصول در آبان ماه هر سال میزان خرید و فروش در بازار زعفران تربت حیدریه نیز رونق بیشتری پیدا می کند زیرا با افزایش مقدار زعفران موجود در بازار قیمت این طلای سرخ با کاهش مواجه می شود.

کم شدن قیمت زعفران از یک سو، تازه بودن زعفران که باعث می شود به لحاظ کیفی در بالا ترین درجه ممکن باشد از سوی دیگر عواملی هستند که خرید این محصول را در دوره ی مذکور رونق بیشتری می بخشد.

قیمت هر گرم زعفران تربت حیدریه

در دوره ی برداشت زعفران به سبب بالا بودن حجم خرید ها معمولا زعفران تربت حیدریه به صورت فله و کیلویی خرید و فروش می شود. قیمت هر کیلو زعفران تربت حیدریه امروز مورخه ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۷ به این قرار بوده است:

 

               نام محصول            گرید بندی محصول      قیمت هر کیلوگرم (تومان)               مقدار کروسین
نگین گرید ۲ ۱۴/۴۰۰/۰۰۰ ۲۴۰
گرید ۳ ۱۳/۲۰۰/۰۰۰ ۲۲۰
سرگل گرید ۱ ۸/۸۱۰/۰۰۰ ۲۳۰
گرید ۲ ۸/۰۰۰/۰۰۰ ۲۱۰
گرید ۳ ۷/۵۶۰/۰۰۰ ۲۰۰
پوشال گرید ۱ ۸/۲۰۰/۰۰۰ ۲۰۰
دسته ۶/۲۷۰/۰۰۰
نرمه ۶/۱۴۰/۰۰۰
گرده ۷/۱۰۰/۰۰۰

قیمت های فوق در حجم خرید بالای ۲۵۰ گرم صادق است اما اگر بخواهید خرید را به صورت گرمی یا مثقالی انجام دهید قیمت ها کمی متفاوت خواهد بود. قیمت هر گرم زعفران در واقع از تقسیم قیمت هر کیلو بر عدد ۱۰۰۰ به دست نمی آید بلکه هزینه ی بسته بندی و ظرف نیز بر آن اضافه می شود.

توجه داشته باشید که قیمت زعفران به سبب تلورانس بالا باید به صورت روزانه استعلام شود، بنابراین پیش از خرید با همکاران ما در واحد فروش ارتباط برقرار نموده و از قیمت روز زعفران مطلع گردید.

 

فروشگاه اینترنتی زعفران تربت حیدریه

به صورت کلی بزرگ ترین آفت و تهدیدی که بازار خرید و فروش هر محصولی را به خطر می اندازد وجود دلالان و واسطه هایی است که با قرار گرفتن بین مصرف و تولید کننده باعث می شوند قیمت محصول افزایش به دلیل داشته باشد.

این افزایش قیمت نصیب کشاورز نمی شود، همچنین به کم شدن توان خرید در مصرف کننده می انجامد که باعث کم شدن رونق خرید و فروش در بازار می شود، لذا باید راهی یافت تا این معضل را چاره نمود.

در قدیم این افراد برای خرید عمده زعفران به این شهر سفر نموده و زعفران تربت حیدریه را با قیمت مناسب به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه می نمودند. در سال های اخیر راه دیگری برای خرید مستقیم زعفران از کشاورزان این منطقه رونق یافته است آن هم خرید اینترنتی زعفران می باشد.

خرید اینترنتی زعفران

همکاران ما در این سایت کوشیده اند تا راهی مستقیم بین مصرف کننده و کشاورزان زعفران کار ایجاد نمایند، به همین جهت نیز هست که قیمت های ارائه شده در پایین ترین سطح ممکن بازار قرار گرفته است.

یکی از مهم ترین توصیه ها که در زمان خرید اینترنتی باید به آن توجه داشته باشید این است که محصول مورد نیاز خود را از سایتی تهیه نمایید که به صورت تخصصی بر آن محصول تمرکز داشته و یک سایت صرفا تبلیغاتی نباشد. زیرا سایت های تبلیغاتی مسئولیتی در قبال تبلیغ درج شده در خود نداشته و ممکن است فروشنده معتبر نباشد.
منبع: www.zafaraniha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام