قیمت بهترین زعفران ایرانی که نگین شاخ بزی است از مرز ۱۸ میلیون تومان گذشت. _ قیمت هر کیلوگرم زعفران ایرانی در بازار جهانی چه مقدار است؟ _ فروش عمده بهترین زعفران صادراتی سرگل نیز حدود کیلویی ۱۱ میلیون تومان می باشد.

همانطور که می دانید کشو عزیزمان ایران با تولید بیش از ۸۰ درصد حجم جهانی تولید زعفران مقام نخست را در این زمینه دارا می باشد. اما متاسفانه به سبب عدم معرفی درست و عدم وجود برندسازی موفق هنوز نیز جایگاهی درخور توجه در بازار های جهانی زعفران نیافته است.

صادرات زعفران ایرانی

برخلاف کشور هایی مثل اسپانیا و امارات متحده ی عربی که با وجود حجم تولید بسیار ناچیز توانسته اند با بهرگیری مناسب از ابزارهای تبلیغاتی خود را به عنوان یک سورس در زمینه ی تولید و فروش زعفران اعلا به جهانیان بشناسانند.

آنها پس از جلب توجه سایر کشور ها و جمع آوری سفارشات از آن ها زعفران ایرانی را به صورت فله خریداری نموده و پس از بسته بندی با نام و برند خود به سایر کشور ها صادر می نمایند.

این همان مساله ایست که تجار ایرانی را برآن داشته تا با همت بیش از پیش صادرات زعفران را به صورت هدفمند ادامه دهند تا با معرفی یک برند خوب بتوانند جایگاه درخور ایران در این بازار کسب نمایند.

قیمت بهترین زعفران

بهترین نوع زعفران برای صادرات

یکی از مهم ترین مواردی که در صادرات باید مد نظر قرار داد تشخیص این است که بهترین زعفران برای ارسال به هر کشوری از کدام نوع می باشد؟ به صورت کلی در بازار خرید و فروش هر محصولی یکی از مهم ترین موارد برای موفق بودن در آن بازار نیاز سنجی درست می باشد. یعنی شما به درستی تشخیص بدهید که خریدارانتان چه محصولی را نیاز دارند و دقیقا همان را به آن ها برسانید.

در زمینه ی صادرات انواع زعفران نیز باید بدانید هر کشوری بیشتر از کدام نوع زعفران ایران استفاده می نماید. به عنوان مثال چینی ها به قیمت اهمیت زیادی می دهند به همین جهت معمولا سفارشات تجار چینی از نوع زعفران پوشال می باشد.

کشور هایی مانند امارات و عراق نیز بیشتر زعفران سرگل ما را وارد می نمایند. همچنین کشور هایی مانند انگلیس و اسپانیا نیز که به ظاهر توجه ویژه ای دارند زعفران نگین را بیشتر می پسندند.

صادرات انواع زعفران

با این وجود با مراجعه به امار های رسمی منتشر شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران خواهید دید که غالب صادرات زعفران ایران از نوع سرگل انجام می شود. علت این امر نیز این است که به صورت کلی معمولا در مورد زعفران تمام قرمز بودن توجه بیشتری را جلب می نماید و همچنین قیمت زعفران سرگل از نوع نگین پایین تر می باشد.

عامل موفقیت بعدی در بازار نیز قیمت بهترین نوع زعفران است که آیا با سطح اقتصادی کشوری که قصد ارسال به آن را داریم تطبیق دارد یا خیر؟

قیمت بهترین زعفران مشهد

با این تفاسیر می دانیم که برای تامین عمده ی سفارشات صادراتی از زعفران سرگل ممتاز استفاده می شود. به همین جهت نیز هست که اکثریت تجار به دنبال خرید عمده ی این نوع می باشند.

اما با چرخی در بازار عمده فروشان زعفران مشهد متوجه خواهید شد که زعفران سرگل قیمت های متفاوتی دارد. اما آیا می دانید بهترین قیمت زعفران را چه کسی ارائه می دهد؟

قیمت زعفران سرگل

تنها کاری که در این زمینه می توان کرد این است که مناسب ترین قیمت را برای یک سطح کیفی خاص بررسی نمایید. به عنوان مثال در هنگام مطرح نمودن تقاضای خرید بگویید مثلا زعفران سرگل با حداقل کروسین ۲۲۰ می خواهم و خرید خود را به همراه داشتن برگه ی آنالیز آزمایشگاهی منوط نمایید.

به این ترتیب می توانید یک مقایسه ی منصفانه داشته باشید و مناسب ترین قیمت متناسب با کیفیت مدنظر خود را تشخیص دهید.

صادرات زعفران سرگل

قیمت بهترین زعفران نگین

اما در میان انواع مختلف زعفران با توجه به آنکه بیشترین مقدار کروسین ( عامل رنگدهی ) مربوط نوع نگین می باشد لذا بدیهی است که بهترین نوع زعفران باشد. قیمت بهترین زعفران نیز به طبع از سایر انواع بالاتر بوده و هرچه کلاله ها حجیم تر و درشت تر باشند قیمت نیز افزایش می یابد.

در اصلاح بازاریان و کسبه بهترین نوع زعفران نگین به اسم زعفران نگین شاخ بزی شناخته می شود. و همانگونه که در تصویر مشاهده می نمایید از قیمت بالاتری نسبت به سایر گرید های زعفران نگین برخوردار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام